[quads id=1]

Strona anielskieafirmacje.pl zobowiązuje się do zapewnienia pełnej dostępności dla wszystkich użytkowników o różnym stopniu sprawności, w tym dla osób korzystających z technologii wspomagających takich jak czytniki ekranowe, oprogramowanie do powiększania ekranu oraz alternatywne urządzenia wejścia, które pomagają w nawigacji po stronach internetowych.

Dążenie do zapewnienia dostępności

Jako wytyczną dla określania dostępności stosujemy międzynarodowo uzgodnione standardy określone w Wytycznych Dostępności Treści Internetowych (WCAG) w wersji 2.1. Są to zbiory rekomendacji i najlepszych praktyk dotyczących użyteczności treści. Przy każdym dodawaniu nowych stron i funkcjonalności do naszej witryny, projektowanie, kodowanie i wprowadzanie treści są sprawdzane pod kątem zgodności z tymi standardami.

Dostępność strony internetowej to ciągły proces. Regularnie testujemy treści i funkcje pod kątem zgodności z wytycznymi WCAG 2.1 na poziomie AA i usuwamy wszelkie problemy, aby sprostać lub przekroczyć wymagania. Testowanie naszej strony internetowej jest wykonywane przez członków naszego zespołu, którzy korzystają z narzędzi standardowych w branży, takich jak wtyczka WordPress Accessibility Checker, analizatory kontrastu kolorów, techniki nawigcji wyłącznie za pomocą klawiatury oraz testy czytelności Flesch-Kincaid.

Funkcje dostępności na naszej stronie internetowej.

Oto lista elementów, które umieściliśmy na naszej stronie internetowej w celu poprawy jej dostępności:

  1. Tryb dark mode – możesz przeglądać stronę w trybie ciemnym.

Kontakt do wsparcia w zakresie dostępności

Z przyjemnością przyjmujemy komentarze, pytania i opinie dotyczące naszej strony internetowej. Jeśli korzystasz z technologii wspomagających i masz trudności w korzystaniu z naszej witryny, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@anielskieafirmacje.pl. Postaramy się w jak najlepszy sposób pomóc i rozwiązać problemy.

 

Synchroniczne przesłanie specjalnie dla Ciebie!

Wróżba za darmo

Klikając w przycisk przechodzisz do strony anielskieliczby.pl